Kraków, Dębniki, Kliny, Spacerowa

Mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje 1 piętro 63,00 m2 12 206,35 zł/m2

769 000 zł

nowa oferta

Opis nieruchomości

Tylko 699 tys za SŁONECZNY APARTAMENT 4-POKOJOWY – NAJLEPSZA CENA W INWESTYCJI!

KRAKÓW, UL. SPACEROWA – PREMIUM STANDARD Z POMPĄ CIEPŁA – SEGMENT TOP 5/2

Szukasz 4 pokoi w Krakowie, ale nie chcesz przepłacać? Zależy Ci na słońcu, prywatności i nowoczesnych rozwiązaniach? Ta oferta to najlepsza okazja cenowa w tej kameralnej inwestycji za tak duży i funkcjonalny metraż!

Prezentujemy wyjątkowy, narożny lokal (segment TOP 3/2) o powierzchni użytkowej ponad 58 m² (ok. 63 m² powierzchni całkowitej). To bezkompromisowy projekt, który oferuje idealną, południową wystawę i niezależność domu w cenie mieszkania.

KLUCZOWE ATUTY

  • Najlepsza cena: Bezkonkurencyjna oferta cenowa w relacji do metrażu, standardu premium oraz unikalnych powierzchni dodatkowych.

  • Południowe doświetlenie: Wyjątkowa, wielostronna ekspozycja z dominacją południa i zachodu gwarantuje, że wnętrza są maksymalnie doświetlone naturalnym światłem przez cały dzień.

  • Widokowy taras na dachu: Prywatna, ogromna przestrzeń relaksu na wyłączność z przepięknym widokiem na zieloną okolicę. Idealne miejsce na Twój własny ogród w chmurach i relaks przy zachodzie słońca.

  • Wyjątkowa prywatność: Jako lokal narożny, apartament posiada tylko jednego sąsiada, co zapewnia upragnioną ciszę i spokój.

  • Balkon na całą szerokość: Bezpośrednie wyjście z salonu oraz sypialni – płynne połączenie strefy dziennej z otaczającą naturą.

  • Pełna niezależność: Własne, osobne wejście z poziomu parteru oraz prywatna klatka schodowa. Brak wspólnych korytarzy.