Świątniki Górne (gw), Ochojno

Dom na sprzedaż

4 pokoje 105,00 m2 8 476,19 zł/m2

890 000 zł

video

Opis nieruchomości

SEGMENT NAROŻNY – OCHOJNO K. KRAKOWA | GOTOWY DO ODBIORU

Komfort domu, wygoda mieszkania i duży garaż w sąsiedztwie lasu

RealDom Nieruchomości prezentuje na wyłączność wyjątkowy, narożny segment z 2024 roku, który idealnie łączy niezależność domu jednorodzinnego z bezproblemowością nowoczesnego mieszkania. Nieruchomość jest całkowicie gotowa do odbioru, posiada komplet dokumentów i jest dostępna od zaraz.

To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i bliskości natury, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego i szybkiego dojazdu do Krakowa, Swoszowic, Libertowa, Opatkowic czy Wróblowic.

Najważniejsze atuty nieruchomości

Gotowy od zaraz: Klucze czekają na nowego właściciela, możliwość przekazania nieruchomości w dniu zakupu. — Prywatny zielony azyl: Narożne położenie segmentu gwarantuje większą prywatność oraz przestronny ogród, który idealnie spełni funkcję Twojego prywatnego, "zielonego tarasu". — Bezpieczeństwo zakupu: Pełna własność, czysta księga wieczysta. Co ważne, nieruchomość jest dostępna dla obcokrajowców bez konieczności uzyskiwania dodatkowych pozwoleń MSWiA. — Duża oszczędność na start: Kupujący jest całkowicie zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych PCC (oszczędność 2% ceny).

Powierzchnia i wyjątkowo funkcjonalny rozkład

Segment o powierzchni całkowitej ok. 100 m² został zaprojektowany z dbałością o maksymalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego:

Strefa dzienna: Wyjątkowo słoneczny, przestronny salon z aż trzema oknami balkonowymi, które pięknie otwierają wnętrze na ogród. — Kuchnia: Otwarta na salon, bardzo ustawna, z własnym oknem zapewniającym doskonałe doświetlenie. — Strefa nocna: Trzy w pełni niezależne, komfortowe sypialnie na piętrze. — Łazienki: Dwie wygodne łazienki — co ważne, obie posiadają własne okna. — Potężny garaż (ponad 30 m²): Ogromna przestrzeń, którą oprócz parkowania samochodu można z powodzeniem zaadaptować na dodatkowy pokój, biuro domowe (home office), prywatną siłownię lub warsztat. — Dodatki i parking: Do dyspozycji jest funkcjonalny strych do przechowywania rzeczy oraz dwa dedykowane miejsca postojowe bezpośrednio od frontu budynku.