piętro: 2 / 3
ilość pokoi: 2
ilość łazienek: 1
data realizacji: 2011
Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim położonych w kameralnym kompleksie mieszkaniowym w centrum Niepołomic.
Sąsiedztwo terenów zielonych: do Puszczy ok 2 km i pełna infrastruktura miejska, doskonała komunikacja z Krakowem i atrakcyjne ceny mieszkań czynią ofertę wyjątkowa.
Mieszkania są wybudowane, zakończono wszystkie procedury związane z zakończeniem budowy, na nieruchomości nie ma żadnych obciążeń, a budynek jest już w części zamieszkały.
W budynku zamontowano nowoczesną windę firmy Kone, klatki schodowe wykończone w płytkach, do dyspozycji mieszkańców pozostawiono obszerne pomieszczenie (wózkownia - rowerownia).
Istnieje możliwość modyfikacji ścianek działowych w mieszkaniach,
Parking jest przed budynkiem - dla mieszkańców.
Sprzedaż prowadzi RealDom – nie pobieramy od Państwa żadnych prowizji. Ceny są cenami brutto. Zakup zwolniony jest z podatku 2% (oszczędność nawet 5000 zł)
Na mieszkanie otrzymacie Państwo gwarancję.
Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego (z pośród 40 banków)
INFORMACJA: 600-160-666
Prawdziwy film video z mieszkań publikujemy na stronie www.realdom.pl
